אהבה או כסף?

me lecture logo

חג אהבה שמח!

אמרתי את זה בסדנא הראשונה שלי שבה נכחת, ואחזור על זה כאן שוב – כסף זה לא הכל בחיים. הטיפ החודשי שלי להיום הוא על דברים יותר חשובים מכסף.

עם כל החשיבות של ההצלחה העסקית, חשוב לא לשכוח את אהובי ליבכם. קחו חופש ביום האהבה והקדישו את עצמכם למי שאתם אוהבים ומי שאוהב אתכם. פנקו אותם בערב רומנטי, מתנה יוקרתית, וקפיצה קטנה לחו"ל.

העובדה שכל הפינוקים הללו עולים כסף, לא משנה את זה שכסף הוא רק אמצעי ולא המטרה. מובן מאליו שאתם חייבים לאהוביכם גם להצליח כלכלית. אנחנו חיים בעולם המערבי. זה מאוד נעלה לומר שאהבה לא קונים בכסף. וזה גם נכון. אבל כדי להעניק את כל מה שאנחנו רוצים להעניק לאהובים שלנו ולילדים שלנו… צריך גם כסף.

כבר 19 שנים שאני נפגש עם עשרות-אלפי בעלי עסקים בארץ ובעולם. זה אולי יישמע מוזר, אבל בכל הפגישות הללו גליתי שאין שום סיבה בעולם שבעל עסק לא יעשה מספיק כסף או שלא יהיה לו מספיק זמן כדי להעניק את כל מה שהוא צריך לאהוביו. בכל פעם שזה היה המצב – גיליתי טעויות קשות בעסק. זה מיותר, זה כואב, וזה חבל.

אז אם ברצונך למצוא זמן או כסף נוספים כדי להשקיע באהובי ליבך, ואם נראה שאנו יכולים לעזור, אנו נקיים פגישת ייעוץ אצלך בעסק – ללא תשלום. השירות הזה נועד אך ורק למי שנכח לפחות בסדנא אחת שלי.

מי שלא – ניתן להרשם לסדנא ללא תשלום בלינק זה

לבקשת פגישת ייעוץ ללא תשלום אצלך בעסק נא למלא את הפרטים הבאים:

  שם מלא

  תפקיד

  חברה

  טלפון נייד

  אימייל

  חג אהבה שמח ורווחי, יובל יבנקובסקי