המלצות

המכון לאבחון עסקי הוקם לפני 20 שנים על-ידי מר יובל יבנקובסקי המכהן כיום כמנכ"ל הסניף בארה"ב. מר יבנקובסקי, סרן במילואים, בעל תואר שני במדעים מאוניברסיטת תל-אביב, וחונך מאושר מטעם משרד התעשיה והמסחר,  הוא כיום מהמרצים והיועצים מבעלי הנסיון הרב ביותר בפתרון בעיות בהן נתקלים בעלי עסקים קטנים ובינוניים.

סרן יובל יבנקובסקי

עד כה יובל הדריך באופן אישי מעל 20 אלף בעלי-עסקים בארץ ובעולם.

יובל יבנקובסקי - המכון לאבחון עסקי - בהרצאה

במסגרת הפעילות האינטנסיבית בתחום,  ניהל יובל בזמן שהותו בארץ, במשך שנים רבות טור בעיתונות אשר דן בפתרונות זמן וכסף למנהלים.

כתבות המכון לאבחון עסקי

מנהלי המכון לאבחון עסקי תורמים זמן רב למען קהילת אנשי העסקים בישראל, המכון לאבחון עסקי - ראש ממשלת ישראל

יובל יבנקובסקי בכנסת

ומייצגים את האינטרסים שלהם בכנסת.

 

המכון לאבחון עסקי הוא גם בעל זיכיון מקבוצה בינלאומית המתמחה בפתרונות זמן וכסף למנהלים. הקבוצה עובדת לפי שיטות ניהול מדויקות אשר מבוססות על המחקרים המקיפים, המעודכנים והמדויקים ביותר שנעשים בתחום הניהול. שיטות אשר החלו להתפתח כבר לפני שלושים שנה, והיום הינן המקובלות והמוכחות ביותר בעולם.

השיטות מפרטות את כל הכללים הנדרשים כדי להעלות את הרווחיות, היעילות וההכנסות של חברה, או כדי להוריד עומס מהמנהל ולהניע עובדים בצורה נכונה ואפקטיבית.  ניתן להתאים את הטכנולוגיה לעסק מתחיל של אדם אחד, או לתאגיד ענק.

חברות כמו: Coca-cola, Caterpillar, Chrysler, Avis, Budget ,General-Motors, ,Volkswagen,SONY  כפר-שעשועים, רימקס, אל-גאוצ'ו, פרק יקום, ומאות אלפי חברות נוספות קטנות, בינוניות וגדולות קיבלו, או מקבלות יעוץ וסמינרים לפי שיטה זו בארץ ובעולם.

כל השיטות מאוגדת באנציקלופדיית הניהול המקיפה ביותר בעולם תחת השם "טכנולוגיית ניהול סטנדרטית". את הטכנולוגיה ניתן ללמוד כיום בכל רחבי העולם.

נכון להיום, מעל 200,000 חברות ובתי-עסק ברחבי 90 מדינות משתמשים בטכנולוגית ניהול זו.

My Profile