תשלום מע"מ | תשלום מע"מ באינטרנט

כיצד להכפיל רווחיות בעסק

תשלום מע"מ

לחץ ל תשלום מע"מ

המע"מ הוא דווקא מס יותר שפוי משתי סיבות: הראשונה – הוא לא ממסה חסכון, אלא רק כסף שמשתמשים בו. הסיבה השנייה היא שהאחוז הוא אחוז קבוע, להבדיל ממס ההכנסה, שמעניש יותר ויותר ככל שאתה יותר פרודוקטיבי.

הפרט הקטן הוא, שבעקבות ההצלחה המסחררת של הבנקאים הבינלאומיים להכניס את רוב מדינות העולם לחובות עצומים, נאלצו המדינות לחפש פתרונות יצירתיים להחזר החוב. וכך, היה נוח מאוד לשכוח את הרעיון של "מס הכנסה או מס קניה", והמדינות שינו מילת חיבור קטנה והפכו זאת ל-"מס הכנסה ו-מס קניה".

לגבי המע"מ, הדבר החשוב ביותר הוא לזכור שזהו לא כסף של העסק. ההתייחסות למע"מ היא בדיוק כמו לחומר הגלם – הוא חייב להיות מקוזז מלמעלה לפני חלוקת ההוצאות.

על כל שקל שאתה מקבל, העבר מיד את המע"מ למקום מסתור, ושלם כמה שיותר מהר. כסף הוא אנרגיה, והוא פועל יותר לפי חוקי האנרגיה, מאשר לפי חוקי החשבון. אנרגיה נוטה לזרום. אם הכסף לא ישולם לרשויות, תהיה לו נטייה להיעלם למקום אחר, ואז בעל העסק ימצא את עצמו בכל חודש מחדש מול שתי אפשרויות – אף אחת לא סימפטית במיוחד: האחת – לקחת עוד הלוואה כדי לשלם את המע"מ. השנייה – להסתכן בפתיחת תיק פלילי עקב איחור בתשלום.

לחץ כאן – להמשך

.

תשלום מע"מ

יש לך שאלה? on תשלום מע"מ | תשלום מע"מ באינטרנט

שאל שאלה